imiennik polimerowy

Identyfikator imienny do munduru wyjściowego i służbowego Policji z flagą metalowo-polimerowy z zapięciem na pinsy

14,90 zł
Brutto

Produkt wymaga dodatkowych informacji, takich jak: imiona i nazwiska dla identyfikatorów, nazwy medali dla baretek, treści i projekty dla dyplomów, tabliczek i szyldów itd.. Owe informacje zamieszcza się w formie komentarza lub pliku po zakończeniu składania zakupów po naciśnięciu „Przejdź do realizacji zamówienia"

Czas realizacji

Przysługujący rabat na szt. przy zamówieniu danych ilości

Ilość Cena Oszczędzasz
25 14,30 zł Do 15,00 zł
50 13,90 zł Do 50,00 zł
100 13,60 zł Do 130,00 zł
151 13,30 zł Do 241,60 zł
Ilość
W Magazynie

Identyfikator pamiątkowy z nadrukiem dodatkowej grafiki wykonane są na życzenie zamawiającego (Klienta).

Identyfikatory wykonane są z aluminium anodowanego z trwałym i odpornym na promienie UV nadrukiem solwentowym. Tło w kolorze granatowym, litery i ramka w koło identyfikatora jest w kolorze srebrzysto-białym. Płytka identyfikatora pokryta jest żywicą polimerową utwardzaną promieniami UV co podwyższa estetykę identyfikatora jak również zabezpiecza przed zarysowaniem lub innym wpływem otoczenia.

Wymiary identyfikatora szer. 13 mm. dł. 77-100 mm w zależności od długości nazwiska - standardowo 80 mm. Litery 20 pkt (wys. 5 mm) ramka szer. 1,3 mm. Narożniki identyfikatora są lekko zaokrąglone o promieniu 1,5mm w celu zapobiegania twz. haczenia o elementy umundurowania.

Identyfikator posiada zapięcie na dwa europinsy, które są trwale zamocowane poprzez lutowanie twarde (nie klejone) do płytki stalowej niklowanej lub mosiądzowanej. Płytka dodatkowa wzmacnia identyfikator - zabezpiecza przez wygięciem.

POL-EPF

Opis

Wg służby
Policja

Specyficzne kody