imiennik polimerowy

Dyplom za zasługi OSP – drewniany dyplom z pełnokolorowym drukiem na blasze

89,00 zł
Brutto

Składając zamówienie na ten dyplom pamiętaj, że treść oraz sugestie związane z projektem wpisuje się w polu „Uwagi” lub załącza się plik na ostatnim etapie składania zamówienia.

Czas realizacji
Wybierz rozmiar

Przysługujący rabat na szt. przy zamówieniu danych ilości

Ilość Cena Oszczędzasz
2 -4,00 zł Do 8,00 zł
6 -10,00 zł Do 60,00 zł
11 -15,00 zł Do 165,00 zł
Ilość
W Magazynie

 • Wysyłka od 9,5 zł Wysyłka od 9,5 zł
 • Czas realizacji produktów: gotowych od 1 do 3 dni, dostosowanych do klienta od 1 do 5 dni Czas realizacji produktów: gotowych od 1 do 3 dni, dostosowanych do klienta od 1 do 5 dni

Indywidualny projekt

Powyższy wzór dyplomu jest jednym z przykładów, który ma Ci pomóc zobrazować możliwości technologiczne jak i wzornicze. Może stanowić bazę lub inspirację dla Twojego projektu. Każdy element tego wzoru można swobodnie zmienić według potrzeb. Złóż zamówienie, prześlij nam treść i sugestie zmian, a chętnie wykonamy dla Ciebie bezpłatnie 2-3 projekty dyplomów.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail (po wysłaniu wiadomości e-mail informujemy klienta telefonicznie). W trakcie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Wykorzystane materiały:

 • podkład drewniany MDF
 • szczotkowana blacha anodowana

Elementy stanowiące wzór dyplomu:

  • druk pełnokolorowy

  Jeśli masz pytania zadzwoń pod nr: +48 501 52 38 49

  DYP B OSP01

  Specyficzne kody