imiennik polimerowy

Identyfikator imienny do munduru wyjściowego i służbowego Policji z odznaką metalowo-polimerowy z zapięciem magnetycznym

17,90 zł
Brutto

Produkt wymaga dodatkowych informacji, takich jak: imiona i nazwiska dla identyfikatorów, nazwy medali dla baretek, treści i projekty dla dyplomów, tabliczek i szyldów itd.. Owe informacje zamieszcza się w formie komentarza lub pliku po zakończeniu składania zakupów po naciśnięciu „Przejdź do realizacji zamówienia"

Czas realizacji
Odznaka oddziału

Przysługujący rabat na szt. przy zamówieniu danych ilości

Ilość Cena Oszczędzasz
25 17,30 zł Do 15,00 zł
50 16,90 zł Do 50,00 zł
100 16,60 zł Do 130,00 zł
151 16,30 zł Do 241,60 zł
Ilość
W Magazynie

Identyfikator pamiątkowy z nadrukiem dodatkowej grafiki wykonane są na życzenie zamawiającego (Klienta).

Identyfikatory wykonane są z aluminium anodowanego z trwałym i odpornym na promienie UV nadrukiem solwentowym. Tło w kolorze granatowym, litery i ramka w koło identyfikatora jest w kolorze srebrzysto-białym. Płytka identyfikatora pokryta jest żywicą polimerową utwardzaną promieniami UV co podwyższa estetykę identyfikatora jak również zabezpiecza przed zarysowaniem lub innym wpływem otoczenia.

Wymiary identyfikatora szer. 13 mm. dł. 77-100 mm w zależności od długości nazwiska - standardowo 80 mm. Litery 20 pkt (wys. 5 mm) ramka szer. 1,3 mm. Narożniki identyfikatora są lekko zaokrąglone o promieniu 1,5mm w celu zapobiegania tzw. haczenia o elementy umundurowania.

Identyfikator posiada zapięcie magnetyczne o dużej sile przyciągania – bardzo wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się przy częstym zdejmowaniu identyfikatora.

POL-MODZN

Opis

Wg służby
Policja

Specyficzne kody