imiennik polimerowy

Zestaw 7 baretek orderów, medali i odznaczeń z zapięciem na pinsy

87,90 zł
Brutto

Zestawy wykonujemy z baretek wskazanych przez zamawiającego w formie komentarza lub pliku po zakończeniu składania zakupów po naciśnięciu „Przejdź do realizacji zamówienia".

Czas realizacji
Ilość
W Magazynie

  • Wysyłka od 9,5 zł Wysyłka od 9,5 zł
  • Czas realizacji produktów: gotowych od 1 do 3 dni, dostosowanych do klienta od 1 do 5 dni Czas realizacji produktów: gotowych od 1 do 3 dni, dostosowanych do klienta od 1 do 5 dni

Baretki mają wysokość w przedziale 8-10 mm. Materiał podkładowy stanowi czarne sukno, które wystaje 2 mm poza obrys baretek. Baretka jest wyposażona w zapięcia na pinsy.


UWAGA! Jeżeli w zestawie znajdują się baretki, które posiadają oznaczenie numeru zmiany kontyngentu lub wpinkę to należy je osobno dokupić.

Ważne: Dla odznaczeń wojskowych w przypadku posiadania kilku klas tego samego odznaczenia nosi się tylko baretkę najwyższej klasy (jeśli ktoś posiada medal złoty, srebrny i brązowy - nosi baretkę tylko medalu złotego).W przypadku odznaczeń pożarniczych dopuszczone jest noszenie w zestawie baretek wszystkich nadanych klas jednego odznaczenia/medalu

BER-ID-Z7

Opis

Baretki - odznaczenia:
Zestawy - na zam.