imiennik

Imiennik polimerowy nazywany zamiennie jako identyfikator imienny – trwałość na 10 lat.

Mundury wyjściowe stanowią dla policjanta, żołnierza czy strażaka ważny element jego społecznego wizerunku, który musi być przekonujący swą powagą. Jednolity ubiór pomaga łatwo zidentyfikować daną formację.

Jest jednak jeden element ubioru, który bardzo indywidualizuje funkcjonariusza danej formacji, a jest nim identyfikator imienny. Każdy mundur wyjściowy jest wizytówką, dlatego musi być starannie wykonany. To samo tyczy się każdego jego elementu. Dlatego nasze identyfikatory produkujemy z najwyższej jakości.

 

Nasze identyfikatory wykonane są z:

  • aluminium – dzięki czemu jest lekki i wygląda elegancko,
  • nadruku UV – zachowuje swój kolor nawet do 10 lat. Jest w pełni oporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie groźne są dla niego niskie czy wysokie temperatury, a co najważniejsze nie blaknie wystawiony na długie działanie promieni słonecznych.
  • żywicy polimerowej – która nie żółknie nawet po długim czasie, ponieważ jest odporna na warunki klimatyczne i promieniowanie UV. Dzięki odpowiednim komponentom uzyskujemy efekt 3D. Jest bezpieczna dla środowiska, ponieważ nie zawiera izocyjanianów, rtęci i PDBE.
  • zapięcia w trzech wariantach: pinsy, magnes i agrafkę, które opisujemy na naszym blogu – klik

 

Imiennik polimerowy jest zgodny z:

 

Policja: art. 12 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji (Dz.U. z 2019 r. poz. 161, z późn. zm.) oraz § 28 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 5 kwietnia 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie umundurowania policjantów (Dz.U. z 2019 r. poz. 651).

Wojsko Polskie: rozporządzaniem Ministra MON z dnia 2 lutego 2015 r. w sprawie rodzajów, zestawów i wzorów oraz noszenia umundurowania i oznak wojskowych przez żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę kandydacką załacznik Nr 15 poz 4.

Służba Więzienna: rozporządzeniem ministra sprawiedliwości z dnia 22 czerwca 2018 r. Państwowa Straż Pożarna: dziennikiem Urzędowym Komendy Głównej PSP Nr. 2.Ochotnicza Straż Pożarna: Uchwałą nr. 40/VII/2004 Prezydium Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 16 grudnia 2004 r.

Skomentuj