Magnesy wypukłe 3D

Magnesy wypukłe 3D

Upominki z efektem 3D to rewelacyjny asortyment klasy premium.

Magnesy wypukłe 3D to sprawdzona inwestycja w ekskluzywne pamiątki.

Spersonalizowane magnesy świetnie sprawdzą się również jako renomowane upominki.


Magnes wypukły 3D jest pokryty żywicą poliuretanową. Dzięki temu jest trwały i wyjątkowy. Stosowana przez naszą firmę żywica jest idealnej przejrzystości i bardzo dużej odporności na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.


Proszę zwrócić uwagę, że oferowane przez nas magnesy możemy wykonać w każdym kształcie, rozmiarze i z dowolną grafiką. Zachęcamy do kontaktu.


Magnesy wypukłe 3D drukujemy na najlepszym urządzeniu mogącym uzyskać ponadprzeciętną jakość przy druku CMYK oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zamówiony produkt będzie zgodny z oczekiwaniami. Jest to druk o jakości foto.

W naszych produktach stosujemy magnes trwały, wykonany z materiału ferromagnetycznego o właściwościach magnetycznie twardych. Wytwarza w otaczającej go przestrzeni stałe pole magnetyczne. Jest silny i bardzo dobrze przylega do powierzchni.

Magnesy wypukłe 3D

Są interesującą alternatywą dla magnesów płaskich.
Stanowią rewelacyjną pamiątkę klasy PREMIUM.
Niezwykle efektowne oraz trwałe.
Modne i funkcjonale (można przyczepić je np. do lodówki, w formie pamiątki z wydarzenia, umocować nimi karteczki przypominające o ważnych sprawach, które należy załatwić, a także wykorzystywać, jako nośnik reklamy).
Pełnią również funkcję dekoracyjną, uatrakcyjniając wnętrze oraz stanowiąc element aranżacyjny.

Aby zamówić magnes wypukły 3D, przede wszystkim taki, który ma pełnić funkcję promocyjną, warto postawić na doświadczonego i renomowanego producenta.
Sprawdź nas. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, który pozwoli uniknąć opłat pośredniczych. Nasza oferta magnesów została przygotowana z najwyższej jakości materiałów.

Spersonalizowane magnesy na zamówienie doskonale sprawdzą się w promocji Twojej firmy lub ważnego wydarzenia. Są rewelacyjną pamiątką.
Magnesy możemy wykonać w dowolnym kształcie, rozmiarze i z grafiką wybraną przez Klienta.

Zostaw swój pomysł tutaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − jedenaście =