Odznaka policyjna i numer służbowy 

Odznaka policyjna i numer służbowy gwiazda policyjna

Odznaka policyjna i numer służbowy to temat, który chcemy wam przybliżyć w tym artykule. Tak zwana gwiazda policyjna jest charakterystycznym w świadomości społecznej elementem umundurowania każdego członka policji.

Opis odznaki policyjnej

Odznaka policyjna ma kształt ośmioramiennej gwiazdy o średnicy 7,5 cm. Wykonana jest z wysokiej jakości stopu metali. Dzięki temu odznaka jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne i zachowuje swój kształt przez wiele lat. Waga odznaki policyjnej waha się w przedziale 37,5-38,5g.

Mocowanie odznaki: na dwa bolce z gwintem i nakrętki oraz zapinka mocowana na bolcach umożliwiają różne warianty zaczepiania odznaki do przedmiotów umundurowania.

Na wstędze znajduje się liczba określająca numer identyfikacyjny policjanta. Wstęga jest formie nakładki z medalem, która ułatwia wymianę.

Stały napis „POLICJA” w kolorze czarnym (wklęsły) na gładkim tle, umiejscowiony w górnej części odznaki, nad wstęgą.

Warto zaznaczyć, że dzięki złagodzeniu ostrych krawędzi wykroju odznaki, możesz być pewien, że nie uszkodzisz swojego umundurowania.

Numer służbowy do odznaki policyjnej

Jeśli trafiłeś na tą stronę ponieważ potrzebujesz numeru do odznaki policyjnej to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ jesteśmy ich producentem. Nasze numery służbowe wykonujemy na laminacie grawerskim, który zapewnia wytrzymałość i trwałość na lata. Do druku używamy technologii UV, która gwarantuje głębię i intensywność kolorów na długi czas. Dzięki temu Twoja odznaka zawsze będzie wyglądać świetnie, nawet po wielu latach użytkowania.

Aby zapewnić jeszcze większą trwałość i elegancki wygląd, pokrywamy odznaki polimerem. Polimer tworzy warstwę ochronną, która chroni odznakę przed zarysowaniami, zabrudzeniami i blaknięciem kolorów. Dzięki temu Twoja odznaka zawsze będzie wyglądać jak nowa.

Do montażu odznaki stosujemy dwustronną taśmę marki 3M. Taśma ta zapewnia trwałość i wygodę montażu, a także gwarantuje, że odznaka nie będzie się odklejać ani przesuwać. Dzięki temu Twoja odznaka zawsze będzie na swoim miejscu, a Ty będziesz mógł się cieszyć jej pięknym wyglądem.

Grubość naszych odznak wynosi 1,2 mm, co nadaje im solidny charakter i trwałość.

Zgodność z przepisami

Odznaka policyjna i numer służbowy.

 Nasze produkty są zgodne z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji 1 z dnia 20 maja 2009 r. w sprawie umundurowania policjantów oraz obwieszczeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji z dnia 9 września 2022 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych i administracji w sprawie wzorów odznak policyjnych oraz szczegółowych zasad i trybu ich nadawania policjantom

Podziel się:

Zostaw swój pomysł tutaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziesięć + dwanaście =